Mapa stránky | Kontakt

Služby


Bezplatné poradenstvo

Využite našu ponuku a získajte bezplatné poradenstvo v oblasti umiestnenia a vhodného výberu svietidiel, ovládačov, nábytku a doplnkov pre váš dom, byt, alebo iný priestor.
Máte záujem? Vyplňte prosím nasledujúci formulár.

Elektroinštalácie

elektroinštalácie osvetlenie

Ak plánujete rekonštrukciu, máte postavenú hrubú stavbu, alebo potrebujete len drobné úpravy v elektroinštalácii, tak je to najvhodnejší moment osloviť nás. Poradíme Vám s novými trendami v elektroinštalácii, predstavíme Vám možnosti a pripomenieme rezervy, tak aby ste v nasledujúcich rokoch nepotrebovali ďalšie rekonštrukcie, keď sa rozhodnete pridať alebo premiestniť spotrebič. Prihliadame na kvalitu osvetlenia, možnosti ovládania a množstvo používaných spotrebičov a teda aj množstvo a druh zásuviek. Elektroinštalácie totiž nie sú len vedenia 230V a 380V, ale aj dátove rozvody, snímače a čidlá, či digitálne programovatelné ovládanie (inteligentné domy). Prihliadame taktiež na dispozičné riešenia a možnosti daného priestoru. Vypočujeme si Vaše predstavy a predložíme naše návrhy, podložené argumentami. Preto vieme, že sa určite dohodneme.

Osvetlenie

Je všeobecne známe, že svetlo a farby ovplyvňujú náladu človeka. Ale platí to aj naopak. Podľa momentálnej nálady a situácie si potrebujeme zvoliť vhodné osvetlenie a s bežnými svietidlami a starou elektroinštaláciou to väčšinou nie je možné. Preto Vám ponúkame niekoľko možností.

Klasické osvetlenie

osvetlenie

V prípade, že ste konzervatívny a máte radi klasiku, ako napríklad pekný luster v strede miestnosti, pomôžeme Vám s výberom vhodného svietidla. Vzhľadom na konkrétny priestor by svetlo nemalo byť príliš slabé, alebo príliš silné. Treba si zodpovedať, či vyznávate krásu svietidla, kvalitu svetla alebo energetickú úsporu. Určite je na mieste aj variabilita svetla. Lustre, lampy a väčšina svietidiel neumožňujú meniť intenzitu svetla, je teda nanajvýš vhodné, uvažovať o doplnkovom osvetlení, stolnými svietidlami, stojacími lampamy, nástenným osvetlením, alebo iným doplnkovým osvetlením, v závislosti od toho, či len meníte osvetlenie, alebo robíte rekonštrukciu prípadne novostavbu.

Multifunkčné svietidlá

Chcete od svietidla viac ako ponúkajú bežne predávané v obchodoch, alebo supermarketoch? Nechcete sa momentálne púšťať do nákladnej rekonštrukcie? V tom prípade máme pre Vás jedinečné riešenie. Vyrábame svietidlá a lampy ktoré:

  • sú z dreva, alebo drevotriesky, takže sa ľahko prispôsobia Vášmu už existujúcemu nábytku
  • ich súčasťou je nepriame osvetlenie, ktoré preferujeme, pretože je príjemné na oči a nenamáha zreničku oka. Svetelný zdroj je totiž schovaný nad rímsou a svieti odrazom od stropu alebo steny.
  • obsahujú 2-4 druhy osvetlenia a doplnkov, ktoré môžete samostatne ovládať
  • prípadne si môžete jediným stlačením tlačidla zvoliť vhodnú kombináciu a úroveň osvetlenia (svetelnú scénu)
  • ovládanie môže byť riešené rádiofrekvenčným (RF) signálom bezdrôtovo, takže viete meniť osvetlenie z pohodlia gauča, od ktorýchkoľvek dverí miestnosti ale aj z postele vo Vašej spálni
  • a na to všetko Vám stačí jediný elektrický vývod alebo zásuvka

Viac na stránke Produkty

Svetelné scény

Potrebujete nasvietiť veľkú viacfunkčnú miestnosť? Prípadne záhradu? Máte zmysel pre detail a výzdobu? V tom prípade potrebujete viac svietidiel a lámp, prípadne sadrokartónové svetelné rampy a takisto viac druhov osvetlenia. Aby ste nemali problém alebo stres z množstva vypínačov a prepínačov, navrhneme a zrealizujeme Vám osvetlenie, ktoré sa zmení nie prepínaním jednotlivých svietidiel, ale stlačením jediného tlačidla so symbolom momentálnej činnosti. To znamená, že ak napríklad varíte, potrebujete najviac svetla v kuchyni. Stlačíte teda symbol varenia, svietidlá v kuchyni sa rozvietia a ostatné svietidlá ktoré nesúvisia s varením sa vypnú alebo stlmia. Toto programovanie sa dá samozrejme zmeniť, ak Vám niektorá scéna viac či menej nevyhovuje. Takýto systém Vám vieme posunúť až do rozmeru, keď sa svietidlá, žalúzie a kúrenie ovládajú automaticky podľa stavu denného svetla, polohy slnka, vonkajšej teploty, alebo otvorenia, či zatvorenia okna. Taktiež úniky rôznych médií ako voda, alebo plyn je možné kontrolovať automaticky. To všetko môžete kontrolovať a riadiť aj osobným počítačom, na diaľku cez internet, či mobilným telefónom.

Nábytok

Keďže sa nezaoberáme len osvetlením, ale aj výrobou nábytku, snažíme sa tieto dve odvetvia zariaďovania interiérov zkĺbiť, aby vytvárali jeden nádherný celok. Preto veľakrát zapracúvame rôzne druhy podsvietenia a osvetlenia do nábytku.

Sektorový nábytok

nábytok osvetlenie

Do tejto kategórie spadajú obývačkové steny, komody, police, postele, stoly, stolíky rôznych druhov a všetko, čo nie je pevne spojené s priestorom. Prihliadame v prvom rade na kvalitu, preto používame materiály od kvalitných výrobcov drevotrieskových dosák, cez frézované a striekané MDF dosky, až k prírodným dýhovaným materiálom. Používame tiež kvalitné ABS hrany, takže nábytok je odolnejší voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Dizajn a funkčnosť riešime už podľa požiadaviek zákazníka s občasnými našími pripomienkami na základe skúseností, pre zkvalitnenie výsledného diela. Takto niektoré kusy vieme dotiahnuť naozaj až do umeleckého diela.

Nábytok na mieru

Takýto nábytok sa snažíme prispôsobiť Vášmu interiéru do maximálnej možnej miery. Od dizajnu, cez farebné prevedenie a funkčnosť, až k využitiu priestoru do posledného centimetra. Pracujeme so štandardnými rozmermi ako iný výrobcovia, ale zvyšný priestor nezaslepíme nepoužiteľnou doskou, ale natiahneme najvhodnejšiu skrinku o rozmer ktorý nám v priestore ostáva. Nevznikajú tak hluché priestory kde neviete nič uložiť a sú ložiskom prachu a nečistôt. Takže naše kuchyne, vstavané skrine, šatníky a chodby sú skutočne na mieru.

Rekonštrukcie

Máte málo času na plánovanie, výber a zháňanie materiálov k Vašej rekonštrukcii? Nechajte to na nás. Prídeme za Vami s konkrétnym návrhom ako by mal Váš interiér alebo exteriér vyzerať a po odsúhlasení návrhov a cien sa pustíme do práce. Prevedieme Vás kompletnou rekonštrukciou od vypratania priestoru, cez realizáciu jednotlivých prác, vybavenie zariadením a sanitou, až k výzdobe Vášho interiéru či exteriéru. Vaša jediná starosť je vybrať si a prípadne kontrolovať priebeh prác, alebo ak Vás aj toto obťažuje tak len si prevziať kľúč a prísť užívať Vašu nehnuteľnosť.

Financovanie

Chýbajú Vám k realizácii Vášho bývania peniaze, alebo Vás zožierajú vysoké účty, a preto neviete ušetriť? Môžeme Vám pomôcť aj s týmto problémom s množstvom možností, napríklad aj vybavením podpory od štátu pri financovaní bývania. Preto neváhajte a využite nezáväzné stretnutie s našim finančným poradcom. Určite Vám nájde spôsob, ako zrealizovať Váš sen o bývaní a nie len to....