Mapa stránky | Kontakt

O nás


Kto sme

Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pomáha našim zákazníkom zlepšiť bývanie či pracovné priestory. Pracujeme individuálne s každým zákazníkom, s každým priestorom a snažíme sa dodať interiéru či exteriéru jedinečného ducha. Robíme to, čo väčšina nerobí, pretože je to náročné na myslenie a predvídavosť. Nás myslenie nebolí. :-)

História činnosti

Našou hlavnou činnosťou - osvetľovaním, sa zaoberáme už od roku 1999. Od tej doby prešlo našimi rukami množstvo domov, bytov či prevádzok. V roku 2009 sme sa rozhodli, že naše pôsobenie rozšírime a tak vznikla spoločnosť INFINEX s.r.o. ktorá zastrešuje viacero odborností. Od dizajnérov, cez stavebníkov, výrobu a obchod, až k záhradníkom a umelcom. Dnes máme za sebou niekoľko úspešných prác a pripravujeme ďalšie návrhy. Možno aj práve pre Vás.

Naše motto

  • Úspora - energie a nákladov
  • Kvalita - svetla a výrobkov
  • Dizajn - výrobkov a priestoru
  • Komfort - ovládania a používania

Plány do budúcnosti

V krátkej dobe plánujeme zoštandardizovať niektoré procesy, ktoré sa často opakujú a tým zrýchliť proces tvorby a realizácie projektov. Pripravujeme nové možnosti osvetľovania a nové druhy nábytkov, ktoré šetria priestor a ponúkajú nové možnosti využitia. Veríme, že Vás budeme môcť s týmito projektami svietidiel, lámp a nábytku čoskoro zoznámiť.